Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede nastavio je sa obilaženjem poljoprivrednih gazdinstava, kako bi promovisao subvencije i konkurse koje nudi Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, ali i zajedno sa poljoprivrednim proizvođačima analizirao njihove probleme i našao način da se ti problemi reše.
Poseta ministra Nedimovića još jednom poljoprivrednom gazdinstvu u Elemiru
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





