Predsednik Gradskog odbora Srpske radikalne stranke Saša Santovac je kritikovao rad gradonačelnika i direktora javnih preduzeća zbog nedomaćinskog odnosa prema imovini grada koja im je poverena. Zrenjanin je posle „Kratergrada“prozvan od mnogih i „Hororgrad“obzirom na izgled urušenih zdanja u glavnoj ulici, kaže Santovac. Veći broj direktora unazad Javnog stambenog preduzeća bi trebalo pozvati na odgovornost zbog nečinjenja u vezi sa naplatom zakupa poslovnog prostora, smatra Santovac.
SRS:Gradska vlast se ponaša bahato prema imovini grada koja im je poverena
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


