U cilju smanjenja gužvi u Urgentnom centru zrenjaninske Opšte bolnice lekari su apelovali na pacijente da ne dolaze, ukoliko stanje ne zahteva hitnu medicinsku pomoć. Apel su preneli mnogi mediji u gradu. Zdravstveno stanje koje traje više od dve nedelje, ne spada u domen urgentne medicine. Da li je urodilo plodom, pogledajte u prilogu koji sledi.
Građani i dalje zloupotrebljavaju Urgentni centar?
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



