U Multimedijalnoj sali Gradske kuće održana je trbina pod nazivom „ZAŠTITI-ZAUSTAVI- POMOZI“, a koja je imala za cilj da prisutnima približi ono čime se Centar za žrtve seksualnog nasillja bavi. Radna grupa na čelu sa doktorkom Milicom Poučki, oštećenima pruža pomoć 24 sata dnevno.
Održana trbina pod nazivom „ZAŠTITI-ZAUSTAVI- POMOZI“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.



