Predstavnici Komeserijata za izbeglice i migracije Republike Srbije i grada Zrenjanina obišli su radove na izgradnji 11 stambenih objekata za najugroženije porodice izbeglih sa teritorije bivše SFRJ. Sredstva su obezbeđena kroz donatorska sredstva Regionalnog stambenog programa, a grad Zrenjanin obezbedio je zemljište. Najavljena je izgradnja još objekata ovakve namene i u narednoj godini.
Grade se kuće za izbeglice u Zrenjaninu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



