Regionalno takmičenje penzionera u sportskim igrama održano je u Zrenjaninu, kao priprema za odlazak na 10. Olimpijadu koja se održava u Vrnjačkoj Banji. Ukupno je učestovovalo 10 ekipa, među kojima je 8 bilo iz srednjeg Banata i 2 iz Kikinde. Oni su se takmičili u pikadu, bacanju pločice i obaranju kugli.
Regionalno takmičenje penzionera u sportskim igrama održano u Zrenjaninu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



