Na današnjoj sednici Gradskog veća, poslednjoj u ovom sazivu, usvojeno je nekoliko Predloga odluka koje se tiču otuđenja građevinskog zemljišta u javnoj svojini Grada Zrenjanina. Među investitorima je i kompanija iz Novog Sada, “Geotechnokin”, koja radi za NIS, koja je zainteresovana je za 3.500 hektara.
Novi investitori dolaze u Zrenjanin
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti








