Načelnik odeljenja za prijem i zbrinjavanje urgentnih stanja dr Živa Kozlovački pozvao je učesnike u saobraćaju a posebno hronične pacijente na oprez zbog crvenog meteo alarma. Zbog visokih temperatura vidno je smanjena koncentracija kod vozača a vozila su enormno pregrejana pa se savetuje češće odmaranje i provetravanje.
Oprez u saobraćaju zbog crvenog meteo alarma
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.



