Gradonačelnik Zrenjanina, Čedomir Janjić i pomoćnik gradonačelnika, Ivan Dević razgovarali su proteklog vikenda sa predstavnicima kineske elektro-energetske korporacije, čime su intenzivirani pregovori o međusobnoj saradnji. Ova korporacija posluje u 40 zemalja sveta, a pregovara se i ostvarivanje saradnje u našem gradu.
Kineska elektro-energetska korporacija dolazi u Zrenjanin?
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti







