Poljoprivrednici iz opštine Sečanj imali su sastanak sa ministrom poljoprivrede Draganom Glamočićem. Razgovarali su o aktuelnom problemu u mlečnom govedarstvu i dobili od ministra potvrdu da će Imlek otkupiti sve viškove mleka od poljoprivrednika. Vukašin Baćina, stočar iz naseljenog mesta Jaša Tomić pozvao je predstavnike nezadovoljnih poljoprivrednika da razgovaraju sa ministrom i zajedno dođu do rešenja.
Poljoprivrednici iz Sečnja pričali sa ministrom poljoprivrede o aktuelnim problemima
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





