U Beohemiji je presecanjem vrpce obeležen završetak najveće investicije u ovoj fabrici vredne 2.1 milion evra. Nove mašine i linije za punjenje i pakovanje praškastih i tečnih proizvoda su u funciji, a ceo proces je zasnovan na savremenim tehnologijama robotike, automatizovanog transporta i inteligentnog nadzora procesa. Njegova ekselencija Jan Bondy, ambasador Češke i gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura prisustvovali su svečanosti.
Svečano otvaranje pogona za punjenje i pakovanje praškastih i tečnih proizvoda u Beohemiji
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






