Ministar Đorđe Milićević otvorio sinoć sportsko-obrazovni kamp za srpsku decu iz dijaspore i regiona

Podeli:

Ministar bez portfelja u Vladi Republike Srbije zadužen za koordinaciju aktivnosti u oblasti odnosa sa dijasporom Đorđe Milićević otvorio je sinoć u Gradskoj bašti, u prisustvu gradonačelnika Sime Salapure, sportsko – obrazovni kamp za srpsku decu iz dijaspore i regiona i naveo da, u sklopu kampa u našem gradu ove godine boravi 105 učesnika iz Rumunije, Mađarske, Italije, Severne Makedonije, Republike Srpske i Srbije.

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga