Grad Zrenjanin obezbedio je cisternu i poverio je na upravljanje JKP „Vodovod i Kanalizacija“ Zrenjanin koje je istu napunila pijaćom vodom i postavila na gradskom trgu gde će se nalaziti u toku jula i avgusta meseca.
Cisterna sa pijaćom vodom postavljena na gradskom trgu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





