Pred punim Kulturnim centrom devojčice i dečaci iz baletskog studija „Delfina“ održali su godišnji koncert svog studija i zajedno su sa svojom profesorkom baleta Branislavom Bošnjak poručili publici „Hajde da širimo ljubav“.
Završni koncert baletskog studija „Delfina“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





