Radnik u proizvodnji

Podeli:

MG Group HR Sevices d.o.o.

 Kikinda, Smederevo, Vranje, Zaječar, Zrenjanin

 05.01.2021.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

MG Group HR Services d.o.o za svog uglednog klijenta traži više kandidata za poziciji:

Radnik u proizvodnji m/ž

Opis posla:

  • Pakovanje gotovih proizvoda u skladu sa postavljenim standardima
  • Pripremanje komponenti proizvoda u skladu sa postavljenim uputstvima
  • Pripremanje ambalažnog materijala
  • Obavljanje poslova unutar i/ili van proizvodnog pogona
  • Održavanje higijene radnog prostora
  • Obavljanje radnih zadataka u skladu sa standardima kvaliteta i bezbednosti na radu

Uslovi:

  • Iskustvo rada u proizvodnji je poželjno
  • Poželjno posedovanje sanitarne knjižice
  • Motivisanost, odgovornost i savesnost
  • Manipulativna spretnost
  • Sposobnost rada u timu
  • Spremnost za rad u smenama

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Za više informacija pozovite na kontakt telefon.

Izvor:poslovi.infostud.com

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga