Radite u Aviv Parku

Golden Beauty Shop (centar kozmetike i estetike).

Potreban nam je:

Prodavac

Zrenjanin – Aviv park

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo od 2 godine
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno iskustvo u šminkanju

Nudimo:

  • Rad u ekskluzivnom objektu Golden Beauty Shop (parfimerija)
  • Prijatnu radnu okolinu, privlačne uslove zaposlenja i perspektivnu budućnost u vrlo uspešnoj kompaniji

Rok za konkurisanje: 28.11.2018.

Montažer vozač

Zrenjanin

Opis posla:

  • Vrši utovar i istovar proizvoda i odgovara za eventaualno oštećenje robe
  • Odgovoran je i stara se o tehničkoj ispravnosti vozila
  • Odgovoran je i obavezno sprovodi mere i primenjuje zakonske propise iz bezbednosti o saobraćaju
  • Vrši montažu i demontažu proizvoda za potrebe kupaca i salona
  • Planira potrebna sredstva za rad i dostavlja zahtev za nabavku
  • Vrši prevoz kupcima po nalogu na odredište
  • Kontroliše ispravnost vozila

Uslovi za prijavu:

  • Stručna sprema: SSS
  • Iskustvo u radu na poslovima montaže nameštaja
  • Vozačka dozvola B kategorije

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 12.12.2018.

Kompanija Planeta sport d.o.o. sa preko 65 maloprodajnih objekata multibrand sportske opreme u Srbiji predstavlja jednu od omiljenih destinacija za sve ljubitelje sportske i lifestyle obuće, odeće i aksesoara. Timski duh, posvećenost i inovativnost u radu uvek nas vode napred što stvara potrebu za raspisivanjem konkursa za poziciju:

Prodavac

Za: Beograd, Subotica, Užice, Vrbas, Zrenjanin, Novi Sad, Bačka Palanka

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poznavanje rada u MS Office paketu
  • Razvijene prodajne, komunikacijske i organizacione veštine
  • Motivisana, dinamična osoba, spremna na definisanje ciljeva i ostvarenje planova prodaje

Unapred zahvaljujemo kandidatima na interesovanju za zaposlenje u našoj kompaniji.
Sve prijave ostaju deo naše baze kandidata, a biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži krug selekcije.

Vašu profesionalnu biografiju sa fotografijom pošaljite do 29.11.2018.

Izvor:poslovi.infostud.com