Potreban komercijalista na terenu

Mak Trade Group d.o.o. je kompanija koja je osnovana 1993. godine i se bavi proizvodnjom i prodajom artikala iz oblasti automatike, elektroinstalacionog materijala i elektro galanterije, rasvetnih tela i pribora, ventilacionih uređaja i dodatne opreme, grejnih tela i rezervnih delova bele tehnike.

Tražimo novog člana za tim prodaje za poziciju

Komercijalista na terenu

Lokacija Vojvodina i Južna Srbija

Opis posla:

  • Obilazak postojećih i pronalaženje novih kupaca
  • Praćenje prodaje i potraživanja od kupaca
  • Izrada redovnih i periodičnih izveštaja
  • Analiza tržišta i konkurencije
  • Aktivno učestvovanje u odabiru prodajnog asortimana

Uslovi za kandidate:

  • SSS ili VSS
  • Poznavanje rada na računaru – internet, Excel, Word, Web aplikacije
  • Prethodno iskustvo (minimum 3 godine) u oblasti prodaje na terenu (prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji proizvoda elektromaterijala, automatike i rasvete)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Sposobnost za komunikaciju i pregovaranje
  • Odgovornost i spremnost na timski rad i profesionalni odnos sa klijentima, kolegama i nadređenima

Nudimo:

  • Probni rad sa mogućnošću prijema u stalni radni odnos
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Službeno vozilo, telefon i laptop
  • Fiksni + varijabilni deo

Okvirna plata: 50.000 – 150.000 RSD

Rok za konkurisanje: 05.03.2020.

KONKURIŠITE

Izvor: poslovi.infostud.com

Loading Facebook Comments ...