Mobilni / a bankar / ka

  • Oglas dostupan i osobama sa invaliditetom

Sberbank, vodeća finansijska institucija u Rusiji sa tradicijom od preko 170 godina poslovanja i jedna od najprofitabilnijih institucija na svetu, je posvećena stvaranju harmoničnog odnosa sa svojim klijentima, unapređenju njihovih života, ostvarenju njihovih snova i želja i potpunom međusobnom poverenju, a uspeh banke će biti baziran na profesionalizmu i zadovoljstvu njenih klijenata. Preko 70 miliona klijenata Sberbanke je dokaz da ste na pravom mestu.

(Beograd, Pančevo, Šabac, Vršac, Obrenovac, Čačak, Kragujevac, Niš, Jagodina, Užice, Kruševac, Požarevac, Leskovac, Novi Sad, Sremska Mitrovica, Sombor, Kikinda, Subotica, Zrenjanin, Stara Pazova)

Opis posla:

  • Promocija proizvoda kroz proaktivan pristup potencijalnim klijentima na terenu
  • Interakcija sa potencijalnim klijentima koji su zainteresovani za proizvode Banke
  • Prezentacija proizvoda Banke
  • Ostvarenje dodeljenih dnevnih, nedeljnih i mesečnih ciljeva
  • Prikupljanje povratnih informacija od korisnika i davanje predloga za unapređenje
  • Poseta zadatih lokacija definisanih od strane Team lidera
  • Obezbeđivanje visokog kvaliteta servisa ka korisnicima
  • Prikupljanje potpisane dokumentacije od klijenata i prosleđivanje iste za potrebe unosa u sistem Banke

Od Vas očekujemo da posedujete sledeće kompetencije / znanja / veštine:

  • Orijentisanost ka radu sa klijentima
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo u promociji proizvoda
  • Osnovno razumevanje potreba klijenata
  • Obezbeđivanje rezultata rada i ispunjavanje standarda kvaliteta i tačnosti
  • Spremnost ka unapređenju znanja i sposobnosti u svrhu poboljšanja produktivnosti

*Angažman je van radnog odnosa

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove i zainteresovani ste da se prijavite za ovu poziciju, molimo vas da popunite Prijavni formular

klikom na dugme “Prijava” koje se nalazi u donjem levom uglu ove stranice. Samo i jedino prijave primljene preko Web sajta biće prihvaćene.

Biografije, odnosno prijave koje stignu putem e-maila ili pošte neće biti uzete u obzir.

*Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

Rok za konkurisanje: 15.02.2019.

KONKURIŠITE

Izvor:poslovi.infostud.com