Merkur komerc raspisao oglas

Merkur komerc zbog povećanja obima posla raspisuje oglas za poziciju:

Trgovac – Magacioner

Uslovi:
• stručna sprema: III ili IV stepen
• radno iskustvo: najmanje 1 godina rada na sličnim poslovima

Posebni uslovi:
• Izražena osobina kreativnosti, fleksibilnosti i usmerenost ka rezultatu,
• Posedovanje organizacionih sposobnosti i sklonost ka integraciji
• Posedovanje svesti o odgovornosti i lojalnosti
• Sposobnost brzog reagovanja i odlučivanja
• Potvrda da nije kažnjavan
• Potrebno znanje i iskustvo u upravljanju viljuškarom

Opis posla:
• Briga o kupcima i uslužna komunikacija
• Prijem i izlaganje robe
• Rad na fiskalnoj kasi
• Kontrolisanje cena i pravilno označavanje akcijskih artikala
• Obavljanje svih aktivnosti ažurno i odgovorno u skladu sa pravilima sigurnosti, bezbednosti i
internim pravilima firme
• Obavljanje ostalih poslova iz delokruga rada po nalogu neposrednog rukovodioca
• Prati dokumentaciju (otpremnice, povratnice, račune, prijemnice)
• Kontroliše zalihe i ispravnost primljene i isporučene robe
• Kontroliše utovar i istovar i upravlja viljuškarom prilikom utovara i istovara robe
• Vodi računa o očuvanju fizičkih svojstava robe i po potrebi organizuje prepakivanje iste
• Izdvaja robu na osnovu dokumenata, kontroliše otpremanje iste, kao i dokumenatciju ulaza i izlaza
robe
• utvrđuje nedostatke robe i sastavlja zapisnik o prijemu robe

Prijave sa radnom biografijom slati na merkur.veleprodaja@gmail.com ili doneti lično.

Merkur Komerc doo, 9. januara bb Zrenjanin

Loading Facebook Comments ...