Kompanija Linglong raspisala oglase

  • Oglas dostupan i studentima

Prevodilac za kineski jezik

Lokacija Zrenjanin

Pre početka rada za prevodioce je obezbeđena obuka u Kini, čije će troškove snositi poslodavac (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu).

O nama:

Osnovana 1975. godine, kompanija Shandong Linglong Tire Co., Ltd. je specijalizovan tehnološki orijentisan proizvođač guma velikih razmera, čiji su glavni proizvodi pneumatici visokih performansi poput putničkih radijalnih, guma za lake kamione, na desetine hiljada čeličnih radijalnih kamionskih i autobuskih guma različitih specifikacija.

Shandong Linglong Tire Co., Ltd. je vodeća kineska kompanija u proizvodnji guma, sa proizvodnim bazama u Zhaoyuan-u, Dezhou-u, Liuzhou-u, kao i Tajlandu. U avgustu 2018. godine, Linglong je objavio da će drugi proizvodni međunarodni projekat biti u Srbiji. Pored toga, Linglong poseduje centre za istraživanje i razvoj u Zhaoyuan-u, Pekingu i Severnoj Americi, kao i jedinicu za eksperimente u Evropi sa ciljem razvijanja najmodernije tehnologije. Proizvodi Linglong-a se prodaju u više od 180 zemalja, prihvaćeni su kao proizvodi stabilnog i pouzdanog kvaliteta od strane 60 originalnih proizvođača, a na globalnom tržištu snabdevaju proizvođače automobila svetske klase.

Radni zadaci prevodioca obuhvataju:

  • Vođenje različitih tipova evidencije (mesečni, kvartalni i godišnji izveštaji u vezi sa proizvodnjom, prikupljanje različite dokumentacije, vođenje evidencije o prisustvu odnosno odsustvu sa rada, itd)
  • Prevod dokumentacije sa kineskog na srpski jezik i obrnuto
  • Prevod usmene komunikacije sa kineskog na srpski jezik i obrnuto

Ti poseduješ:

  • Sertifikat poznavanja kineskog jezika – HSK4 ili više
  • Odlično znanje kineskog jezika, poželjno i poznavanje engleskog
  • Želju za učenjem, usavršavanjem i konstantnim napredovanjem
  • Nameru da prednost znanja kineskog jezika iskoristiš za sopstveni poslovni razvoj
  • Radno iskustvo nije neophodno

Mi nudimo:

  • Stručnu obuku u matičnoj kompaniji u Kini
  • Priliku za napredovanjem u željenoj oblasti
  • Negovanje i podršku za razvoj talenata
  • Kompetitivnu zaradu, kao i sve beneficije koje uživaju zaposleni Linglong-a

Radnu biografiju priložiti na kineskom ili engleskom jeziku. Rok za konkurisanje: 09.11.2019.

KONKURIŠITE

Inženjer za upravljanje kvalitetom

Pre početka rada je obezbeđena obuka u Kini, čije će troškove snositi poslodavac (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu).

O nama:

Opis posla:

  • Razvoj i unapređenje sistema kvaliteta poslovanja u skladu sa zahtevima standarda
  • Kontrola dokumentacije sistema kvaliteta
  • Sprovođenje internih audita, kreiranje zapisa i sprovođenje korektivnih i preventivnih mera i njihovе evidencijе
  • Uspostavljanje godišnjeg plana interne revizije kvaliteta (sistem, proces, proizvod) i naknadna protivmera
  • Podržavanje ISO revizije trećih lica
  • Kontrola procesa kreiranja potrebnih dokumenata
  • Analiza sistemske neusaglašenosti i davanje predloga za unapređenje
  • Praćenje procesa implementacije korektivnih/preventivnih mera i rokova za realizaciju
  • Pravljenje plana za eksterne audite, praćenje i informisanje
  • Obavezno iskustvo u sistemu ISO/TS16949

Uslovi za prijavu:

  • VII stepen stručne spreme
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na implementaciji i održavanju sistema kvaliteta
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poznavanje engleskog jezika

Radnu biografiju priložiti na kineskom ili engleskom jeziku. Rok za konkurisanje: 10.11.2019.

KONKURIŠITE

Regruter

Lokacija: Zrenjanin

O nama:

Radni zadaci regrutera obuhvataju:

  • Objavljivanje i upravljanje oglasima za poslove kroz različite komunikacione kanale (mediji, društvene mreže, sajtovi, itd)
  • Selekciju kandidata, CV screening, organizaciju procesa zapošljavanja, sprovođenje procedura u vezi sa zapošljavanjem, vođenje evidencije o zaposlenima i učestvovanje u ostalim poslovima u vezi sa zapošljavanjem
  • Vođenje evidencije o potrebama za zapošljavanjem i upražnjenim radnim mestima u skladu sa dinamikom rada različitih sektora kompanije i priprema godišnjeg plana zapošljavanja
  • Unapređivanje sistema i procesa zapošljavanja kompanije
  • Održavanje i unošenje podataka u bazu kandidata
  • Organizacija intervjua sa kandidatima za tražene pozicije i učestvovanje u njima u cilju identifikacije kandidata koji u najvećoj meri odgovaraju zahtevima pozicije
  • Izveštavanje nadređenih o svim aktivnostima koje se tiču regrutacije i selekcije
  • Prikupljanje dokumentacije kandidata, pregovaranje o uslovima kompenzacionog paketa i prosleđivanje ponude

  • Diplomu završenih osnovnih ili master studija iz oblasti psihologije, prava, ekonomije, organizacionih nauka ili druge relevantne oblasti
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Najmanje tri godine iskustva rada na istoj ili sličnoj poziciji
  • Nameru da se stručno usavršavaš
  • Sposobnost dobre procene karaktera, taktičnost i samopouzdanje
  • Razvijene pregovaračke sposobnosti
  • Spreman/spremna si da tokom prvog perioda (3 – 6 meseci, tačno vreme određuje dinamika izgradnje pogona) radiš u Beogradu, a nakon toga kada se kancelarija premesti, u Zrenjaninu

Mi nudimo:

  • Priliku za napredovanjem u oblasti ljudskih resursa

 Rok za konkurisanje: 10.11.2019.

KONKURIŠITE

Građevinski inženjer

O nama:

Opis posla:

  • Upravljanje bezbednošću, kvalitetom i rasporedom radova na gradilištu
  • Koordinacija sa svim izvođačima i jedinicama za nadzor, učestvovanje u proveri kvaliteta projekta
  • Mesečni pregled i potvrda obima projekta prema podacima o dinamici koji su dostavili izvođač i nadzor, nedeljni pregled očuvanja bezbednosti i kvaliteta radova
  • Saradnja i komunikacija sa projektantom, provera i revizija projektne dokumentacije
  • Učestvovanje u tenderima, ugovaranju i potpisivanju sporazuma

  • Minimum 3 godine radnog iskustva

Radnu biografiju priložiti na srpskom i engleskom jeziku. Rok za konkurisanje: 10.11.2019.

KONKURIŠITE

Izvor: poslovi.infostud.com

3 Comments

  1. Postovani
    Volela bih da budem deo Vaseg tima ako moje iskustvo i znanje odgovara nekoj od pozicija za koju ste raspisali konkurs

    1. Author

      Poštovana, morate konkurisati u linku predviđenom za konkurisanjem. Oglas je prenet i postavljen na naš portal.