Kompanija Drekslmajer raspisala oglas

Podeli:

Finansijski kontrolor

DAD Dräxlmaier Automotive

 Zrenjanin

 25.02.2021.

Ugovor: puno radno vreme

Tražimo zamenu na određeni vremenski period.

Osnovna zaduženja:

  • Planiranje prihoda, troškova i EBITDA
  • Kontrola i analiza prihoda/troškova i finansijskih pokazatelja
  • izrada mesečnih, kvartalnih i godišnjih izveštaja
  • Predlozi za unapređenje poslovanja sa efektima uštede
  • Izrada kalkulacija cena, kontrola i analiza isplativosti ulaganja
  • Kalkulacija ušteda Ideje i Six Sigma projekata
  • Izrada mesečnih izveštaja o interkompanijskim troškovima; kontrola alokacije interkompanijskih troškova i predlog korekcija

Uslovi:

  • Minimum 1-3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Minimum VI/osnovne akademske studije ekonomske struke
  • Napredni nivo engleskog jezika i poznavanje rada na računaru (MS Office – Excel, Word, Power Point, Outlook). Poznavanje rada u softver programu SAP će se smatrati za prednost
  • Poznavanje zakonskih propisa iz oblasti finansija i računovodstva
  • Od kandidata očekujemo da ima visoke analitičke sposobnosti, da je spreman na učenje, da ima visok nivo samoinicijative, da je ekonomičan u razmišljanju i delovanju i da je timski igrač

CV poslati na engleskom jeziku.

Izvor:poslovi.infostud.com

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga