Keramika Jovanović zapošljava

“Keramika Jovanović” se bavi veleprodajom i maloprodajom keramičkih pločica, opreme za kupatila i opekarskih proizvoda. Pored toga „Keramika Jovanović” je vlasnik „Ogreva“- najveće maloprodaje građevinskog materijala u Banatu, fabrike za proizvodnju opekarskih proizvoda „Neimar“ i „Termike“ fabrike koja proizvodi perlit za prehrambenu i građevinsku industriju. „Keramika Jovanović“ je vlasnik brenda keramičkih pločica „CERAMICA IBERIA” koji se za nas proizvodi u fabrikama poznatih domaćih i ino-proizvođača, kupatilskog nameštaja “IBERIA” i fabrike za proizvodnju tuš kabina pod brendom “LUXOR” u Skoplju.

Nudimo raznovrstan proizvodni asortiman inspirisan najnovijim trendovima u dizajnu i tehnološkim inovacijama. Iz godine u godinu razvijamo se i usavršavamo, kako bi odgovorili zahtevima i potrebama naših kupaca u Srbiji i regionu.

Našu bogatu ponudu keramičkih pločica i kupatilske opreme, u svakom trenutku možete videti u jednom od naših 12 salona keramike, kao i u mnogim drugim salonima naših poslovnih partnera širom Srbije i regiona i uveriti se u pouzdanost i kvalitet, moderan dizajn, pristupačne cene, kvalitetnu uslugu i servis.

Ukoliko Vas zanima rad u kompaniji koja je jedan o regionalnih lidera u prodaji, koja konstantno napreduje, a ujedno zna da ceni vašu predanost poslu, lojalne i vredne radnike, biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu prijavu za radno mesto:

    Pomoćnik menadžera izvoza

Mesto zaposlenja: Zrenjanin
Opis posla:
priprema kupoprodajne dokumentacije,
prijem, kontrola i zavođenje dispozicija na osnovu koje se fakturiše,
komuniciranje sa kupcima u cilju pojašnjenje prodajnih elemenata,
kontrola naplate ino kupaca,
ugovaranje termina za utovar robe,
izdavanje naloga za utovar robe,
kontrola dokumentacije nakon utovara robe ,
izrada dokumentacije – fakture,
priprema izvozne dokumentacije,
razmena ponuda, predračuna, cenovnika i ostalih dokumenata između preduzeća i kupca,
primanje hartija od vrednosti, vršenje kontrole i prosleđivanje istih računovodstvu,
prosleđivanje informacije za izradu knjigovodstvenih dokumenata Knjigovođi,
komunikacija sa prevoznicima koje angažuje kupac,
priprema podataka za službeni put Regionalnog menadžera izvoza,
prisustvo na nedeljnim, mesečnim i godišnjim sastancima PC Distribucija
Uslovi:
VI ili VII stepen stručne spreme – ekonomska struka
znanje, radno iskustvo i rezultati na sličnim poslovima (najmanje 1 godina)
napredno poznavanje rada na računaru
aktivno znanje engleskog jezika
Sposobnosti i lične osobine:
izražena osobina kreativnosti, fleksibilnosti i usmerenost ka rezultatu,
posedovanje organizacionih sposobnosti i sklonost ka integraciji
izražene pregovaračke sposobnosti, samostalnost i snalažljivost
posedovanje svesti o odgovornosti i lojalnosti
sposobnost brzog reagovanja i odlučivanja
Nudimo Vam:
posao u stabilnoj, uspešnoj kompaniji
mogućnost da u potpunosti iskažete svoje profesionalne veštine i sposobnosti
priliku za lični razvoj kroz rad u energičnom timu ljudi
mogućnost sticanja novih znanja kroz obuke i rad na projektima
Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite nam svoju biografiju najkasnije do 30.07.2018. godine isključivo elektronskim putem.

Napomena:

Kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Nepotpune i zakasnele prijave neće biti razmatrane.

KONKURIŠITE

Pomoćnik menadžera prodaje

Opis posla:
prodaja robe u okviru zaključenih ugovora na domaćem tržištu
realizacija svih poslova u vezi sa prodajom robe:
prijem i kontrola dispozicija na osnovu kojih se fakturiše
komunikacija sa kupcima u cilju rešavanja nejasnoća u vezi sa prodajnim uslovima
popunjavanje zaključnice
dostava ponude, predračuna i cenovnika kupcima
dostava reklamnog materijala kupcima
razmena ostalih dokumenata sa kupcima
dostavljanje plana isporuke i dopreme robe Organizatoru transporta – dispečeru i Šefu magacina/Smenovođi magacina – viljuškaristi
kontrola realizacije svake pojedinačne prodaje (utovar, istovar, rešavanje neslaganja između dispozicije i otpremnice i isporučene robe, obezbeđenje ažurnosti izlazne dokumentacije, kontrola i odobravanje izlaznih faktura)
vršenje naplate potraživanja od kupaca u regionu kojima je isporučena roba prema dospeću i planu naplate
prijem hartija od vrednosti, vršenje kontrole i prosleđivanje istih računovodstvu
priprema podataka za službeni put Regionalnog menadžera prodaje
prisustvo na nedeljnim sastancima PC Distribucija
prikupljanje informacija o potrebi tržišta za proizvodima, kretanju cena, uslovima prodaje i obavljanje drugih poslova u vezi sa istraživanjem tržišta
predlaganje uvođenja novih roba u prodajni asortiman i proizvodnje novih proizvoda (dizajn, dimenzije)
ažuriranje portfolija kupaca i praćenje realizacije dogovorenih aktivnosti sa kupcima
prisustvo na mesečnim i godišnjim sastancima PC Distribucija
Uslovi:
izražena osobina kreativnosti, fleksibilnosti i usmerenost ka rezultatu
Nudimo Vam:
mogućnost da u potpunosti iskažete svoje ppofesionalne veštine i sposobnosti

Napomena:

KONKURIŠITE

Izvor:poslovi.infostud.com