Geze zapošljava

Geze d.o.o. Zrenjanin
www.geze.com

Test inženjer

Zrenjanin

Geze d.o.o. Zrenjanin, kao deo grupacije Geze Gmbh (Nemačka, Leonberg) koja broji oko 3000 zaposlenih širom sveta, raspisuje konkurs za 3 Test inženjera u sektoru kvaliteta koji bi radili na validaciji gotovih proizvoda po zahtevanim standardima. Naši proizvodi i sistemska rešenja podležu stalnoj internoj i eksternoj kontroli i poseduju međunarodno priznate dozvole, sertifikate i oznake ispitivanja na šta smo posebno ponosni.

Snaga inovacije i najviši kvalitet proizvoda, koji ima višedecenijsku tradiciju, je naš zaštitni znak.

Opis posla:

  • Program kontrole kvaliteta gotovih proizvoda i realizacija njihovog testiranja na životni vek (mehaničkih i automatskih sistema za vrata i prozore, protivpožarne sigurnosne sisteme itd.);
  • Podrška u analizi proizvoda i unapređenju procesa;
  • Koordinacija dokumentovanim informacijama dobijenim testiranjem;
  • Direktno komuniciranje sa matičnom firmom iz Nemačke / GEZE GmbH;
  • Ažuriranje dokumenata koji se odnose na zahteve kvaliteta gotovih proizvoda, planova kontrole, crteža i ostalog;
  • Odgovornost za održavanje opreme za testiranje;
  • Odgovornost za održavanje i nadzor QMS-a i definisanih standarda gotovih proizvoda;

Uslovi:

  • Visoko ili više obrazovanje mašinskog, elektro ili mehatroničkog usmerenja;
  • Poznavanje mernih instrumenata;
  • Poželjno iskustvo u instalaciji i puštanju u rad elektromehaničkih sistema;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika, poznavanje nemačkog jezika je dodatni plus;
  • Odlično poznavanje rada na računaru;

Ostalo:

  • Nudimo Vam priliku za rad u modernoj međunarodnoj kompaniji;
  • Stalnu mogućnost usavršavanja i specijalizacije;
  • Za kandidate koje izaberemo planirana je periodična obuka u centrali u Nemačkoj u trajanu od 3 do 6 meseci;

Napomene:

  • Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži krug izbora;
  • Biografije slati na srpskom i na engleskom jeziku;
  • Mole se kandidati da poslate biografije nazovu svojim imenom i prezimenom;
  • Prednost imaju kandidati iz Zrenjanina i okoline;

Prijave sa fotografijom slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 06.11.2018.

Izvor: poslovi.infostud.com