Geze zapošljava

Geze d.o.o Zrenjanin, kao deo grupacije Geze Gmbh (Nemačka, Leonberg), koja broji oko 3000 zaposlenih širom sveta. Naši proizvodi i sistemska rešenja podležu stalnoj internoj i eksternoj kontroli i poseduju međunarodno priznate dozvole, sertifikate i oznake ispitivanja na šta smo posebno ponosni. Snaga inovacije i najviši kvalitet proizvoda, koji ima višedecenijsku tradiciju, je naš zaštitni znak.

www.geze.com

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Kontrolor kvaliteta u proizvodnji

Zrenjanin

Opis posla:

  • Kontrolor kvaliteta u proizvodnji preporučuje izmene materijala i procesnih koraka u procesu proizvodnje u cilju konstantnog poboljšanja
  • Daje garanciju kvaliteta po internim standardima firme na isporučenu robu
  • Ažurira zahteve vezane za kvalitet, crteže, uputstva za montažu i drugu dokumentaciju
  • Održava i vrši nadzor nad QMS
  • Obavlja poslove provere poluproizvoda i gotovih proizvoda
  • Vrši edukaciju radnika o ciljevima kvaliteta u proizvodnji
  • Pruža podršku u pisanju instrukcija za montažu

Uslovi:

  • Visoko ili više obrazovanje mašinskog usmerenja
  • Poznavanje mernih instrumenata
  • Prednost će imati kandidati sa iskustvom na poslovima u okviru kontrole kvaliteta
  • Odlično poznavanje engleskog jezika, poznavanje nemačkog jezika je dodatni plus
  • Odlično poznavanje rada na računaru

Ostalo:

  • Nudimo Vam priliku za rad u modernoj međunarodnoj kompaniji
  • Stalnu mogućnost usavršavanja i specijalizacije

Napomene:

  • Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži krug izbora
  • Biografije sa fotografijom slati na srpskom i na engleskom jeziku
  • Mole se kandidati da poslate biografije nazovu svojim imenom i prezimenom
  • Prednost imaju kandidati iz Zrenjanina i okoline

Prijave sa fotografijom slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 25.08.2019.

KONKURIŠITE

Izvor: poslovi.infostud.com