Drekslmajer raspisao konkurse!

Kompanija Drekslmajer raspisala je više konkursa za radna mesta u fabrici koja se nalazi u Zrenjaninu.

Referent obezbeđenja i zaštite od požara

Mesto rada: Zrenjanin

Moderni električni sistemi i ekskluzivni enterijeri: Već više od 50 godina, porodična kompanija Dräxlmaier posluje u sferi automobilskih inovacija – proizvoda koji će poboljšati Vaše iskustvo vožnje. Svakog dana, oko 70000 zaposlenih širom sveta sarađuje i svojim znanjem, veštinama i strašću prema automobilima doprinosi ostvarenju ovog cilja. Pojedinci koji vole da preuzimaju odgovornost, koriste svoju kreativnost i razmenjuju ideje kako bi ostvarili zajednički uspeh. Pojedinci kao što si ti.

Osnovna zaduženja:

  • Odgovornost za efikasno upravljanje fizičkim obezbeđenjem objekata i opreme, zaštitom imovine i zaštitom od požara
  • Odgovornost za obezbeđivanje i proveru alarmnih i sigurnosnih sistema
  • Briga o poštovanju zakonskih i sigurnosnih propisa u vezi sa svim aspektima fizičkog obezbeđenja objekata, zaštitom od požara i opreme kao i zaštitom imovine
  • Praćenje, evaluacija i izrada izveštaja u vezi sa performansama sistema vezanih za pitanja bezbednosti
  • Odgovornost za planiranje, razvoj i implementaciju specifičnih programa obezbeđenja, kao što su mere u hitnim slučajevima, fizičko obezbeđenje, upravljanje incidentima i / ili istrage, kao i za sprovođenje godišnje analize rizika za poslodavca
  • Odgovornost za definisanje i pridržavanje relevantnih  bezbednosnih priručnika i pravilnika
  • Odgovornost za koordinaciju zaposlenih u službi obezbeđenja i u službi zaštite od požara
  • Blagovremeno preduzimanje svih potrebnih mera radi otklanjanja uočenih nedostataka i sprečavanja neželjenih posledica od požara
  • Učešće u uvođenju i održavanju normativa utvrđenih standardima ISO 14001 i ISO 45001, kao i drugih standarda sa aspekta sigurnosne zaštite i zaštite od požara i podrška pri internim i eksternim kontrolama

Uslovi:

  • Namanje VI stepen stručne spreme (visoko obrazovanje iz oblasti bezbednosti ili uporedive oblasti)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima obezbeđanja i zaštite od požara minimum 1 godina
  • Položen stručni ispit iz oblasti zaštite od požara
  • Prednost poznavanje kompleksnih industrijskih trendova, aktuelnih bezbednosnih pitanja i tehnologija
  • Razvijene organizacione i komunikacione sposobnosti

Svi zainteresovani kandidati svoje biografije mogu dostaviti na mail adresu application-serbia@draexlmaier.desa obaveznom naznakom za poziciju Referent obezbeđenja i zaštite od požara najkasnije do 10.07.2019.

Datum objave konkursa: 26.06.2019.

Kontakt osoba: Aćimac Tamara HR143, kontakt telefon: 023 519 226

 DAD Dräxlmaier Automotive raspisuje oglas za poziciju Head od Site Infrastructure. Za obavljanje ovog posla neophodno je dobro poznavanje jezika na kojem je oglas napisan. Ukoliko tekst oglasa ne razumete u potpunosti, savetujemo vam da razmislite da li je ovo pravi posao za vas.

Head of Site Infrastructure

Plant: Zrenjanin

Modern wire harness systems and exclusive vehicle interiors: The name DRÄXLMAIER stands for automotive innovations – products that enhance your driving experience. Every day, approximately 70.000 associates around the world cooperate to contribute their knowledge, skills and automotive passion toward this goal. Individuals, who like to take on responsibilities, use their creativity and contribute their ideas toward the common success. Individuals like you

Tasks:

  • Manage department of Facility Management, Security, Environment, Health & Safety
  • Responsible for strategic, personnel and budget planning of the all relevant SI topics at site
  • Disciplinary and functional leadership of employees in the reporting area
  • Implement processes/standards/policies, if applicable participate in determination and optimization of internal standards
  • Implement services (e.g. security, canteen, cleaning staff etc.), also negotiate and design contracts in cooperation with purchasing department
  • Acts as key contact towards the public authorities, offices, customers, special departments, audits etc.
  • Ensures and controls maintenance of the company facilities and ensures regular inspections are carried out
  • Ensures adherence to the regulations of Occupational Safety and Health Protection, Fire and Environment Protection on the basis of regular inspections
  • Ensures a supporting function for plans in construction and for re-construction projects.
  • Ensures maintenance of the IT systems relevant to SI on site

Profile:

  • University degree in building, mechanical, technical, electrotechnical, technological or chemical field
  • Five years of experience in a specialized field
  • Fluency in English
  • High organizational and communication skills
  • Leadership skills
  • Goal oriented

Knowledge of:

  • legal regulations in the field of safety and health at work
  • legal regulations in the field of fire protection
  • legal regulations in the field of environmental protection
  • legal regulations in the field of waste management
  • regulations in the field of building planning and construction
  • occupational health and safety management system OHSAS 18001 (internal and external audit)
  • environmental Management Systems ISO 14001 (Internal and External Audit)

The advantage of having some of the following certifications

  • Fire protection certificate
  • Certificate for performing safety and health work at work
  • First aid certificate
  • Chemical advisers certificate
  • License to assess risk in the protection of persons, property and business

Please send your application to e-mail application-serbia@draexlmaier.de latest until 15.07.2019.:

Radnik u proizvodnji

  • Priprema, sečenje i predkonfekcija žica za dalju montažu električnih instalacija za automobile
  • Sečenje, skidanje izolacije, montaža  zaptivnih elemenata, krimpovanje i lemljenje žica
  • Komisioniranje, postavljanja modula, žica, tula, kutija, gumenih i plastičnih creva, ubadanja provodnika, motanje, klipsiranje, električno ispitivanje kabla, varenje, izolacija poliuretanskom masom, priključivanja osigurača u razvodnu kutiju i šrafljenje
  • Provera elektro-funkcionalnosti i ispravnosti kabla

Uslovi:

  • Minimum stečeno osnovno obrazovanje  (prednost srednji stepen stručne spreme)
  • Sposobnost za rad na poslovima koji zahtevaju dobar vid, razlikovanja boja, dugotrajno stajanje, normiran rad, noćni rad i rad za mašinama ili pored mašina koje su u pokretu
  • Sposobnost za rad na poslovima koji zahtevaju brzinu, spretnost i motornu snagu obe ruke odnosno, stalne, precizne, fine i brze pokrete obe šake

Svi zainteresovani kandidati svoje biografije mogu dostaviti na jedan od sledećih načina:

  • na portirnici kompanije
  • na mail adresu application-serbia@draexlmaier.de
  • poštom na sledeću adresu:
  • „DAD DRAXLMAIER AUTOMOTIVE“ DOO,
  • Skladišna hala 1 „Zrenjaninski park“, Lokacija Bagljaš Aerodrom
  • 23000 Zrenjanin

Kontakt telefon za sva dodatna pitanja 023-519-371

1 Comment

  1. ja bih se prijavio , plasim se da ne napravim gresku zbog koje bih dobio otkas dok se malo ne privikme, na posao