Coca – Cola zapošljava

Business Developer (Komercijalista na terenu)

Opis posla:

  • Voliš da budeš drugačiji/a i stalno tragaš za rešenjima za dnevne izazove?
  • Brzo se prilagođavaš novoj sredini i sa lakoćom komuniciraš sa drugima?
  • Prepoznatljiv/a si po svojoj energičnosti i dobrom raspoloženju koje svuda sa sobom nosiš?

Ukoliko sebe prepoznaješ u ovom opisu – prodaja je tvoj poziv!

Iskoristi priliku da gradiš karijeru u prodaji!

  • Budi prvi i isključivi izbor svojim kupcima u kategoriji bezalkoholnih i alkoholnih pića koja su u našem portfoliju
  • Sarađuj sa kupcima kako bi osigurao konkurentnost i visok nivo poslovanja nihovih objekata
  • Radi na održavanju najboljih pozciija na tržištu zajedno sa svojim timom

Uslovi:

  • Završena minimum srednja škola (kandidati sa fakultetom imaju prednost)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika je prednost