Zaposlite se u firmi Bašta d.o.o.

Bašta d.o.o. je porodična firma sa sedištem u Zrenjaninu koja se već dugi niz godina uspešno bavi uvozom saksijskog cveća iz Holandije i repromaterijala iz celog sveta. Firma je trgovačkog tipa koja je orijentisana na prodaju hortikulturnog i dekorativnog materijala.

Zbog proširenja objekta pozivamo sve osobe koje vole timski rad da konkurišu na radno mesto:

Radnica / radnik na prijemu i slanju robe

Mesto rada: Zrenjanin

Uslovi:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama minimum godinu dana

Opis posla:

  • Odvajanje i sortiranje robe po narudžbenicama
  • Ređanje i skladištenje robe u magacinu
  • Prijem i izdavanje robe sa vođenjem potrebne dokumentacije
  • Utovar / istovar robe
  • Lepljenje deklaracija
  • Kontrola zaliha i popisivanje robe
  • Održavanje urednosti magacina
  • Zaposlenima nudimo:
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • Dinamičan posao u profesionalnom okruženju
  • Početna plata 36.000 RSD

Obavezno priložiti fotografiju uz CV. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Prijave slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 05.06.2018.

Izvor: poslovi.infostud