Novi oglas za posao

ProMedia raspisuje konkurs za radno mesto:

Asistent na poslovima registracije medicinskih sredstava

za poslovni centar u Zrenjaninu.

Opis posla:

  • registracija i upis medicinskih sredstava u Agenciji za lekove i medicinska sredstva
  • prevođenje uputstava za upotrebu i ostalih dokumenata potrebnih za registraciju ili rad odeljenja javnih nabavki
  • priprema dokumentacije potrebne za ostale obavezne aktivnosti: brisanje upisa, dopuna upisa, izmene i sl. i vigilanca medicinskih sredstava, itd.
  • obezbeđivanje dokumentacije potrebne za registraciju/upis u zemljama subdistributera
  • komunikacija sa ino-partnerima u okviru aktivnosti pripreme dokumentacije za registraciju
  • informisanje ino-partnera nakon završene registracije/upisa
  • praćenje validnosti dokumentacije nakon završene registracije i ažuriranje iste
  • ažuriranje baze dokumenata potrebnih za rad odeljenja javnih nabavki
  • dostavljanje izveštaja o godišnjem prometu registrovanih medicinskih sredstava
  • saradnja sa menadžerom pravnih poslova na poslovima ažuriranja ugovora

Neophodne kvalifikacije:

  • minimum IV stepen stručne spreme zdravstvenog smera (medicinski, farmaceutski tehničar, veterinarski) ili hemijsko-tehnološkog smera
  • organizovanost, efikasnost i tačnost
  • pedantnost u radu, pažljivost, ali i optimalna brzina u radu, odgovornost za dokumentaciju
  • visok nivo odgovornosti, koncentracije i tolerancije
  • spremnost na rad pod pritiskom i na rad van radnog vremena
  • odlično poznavanje engleskog jezika
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • poželjna vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nude:

  • pun radni angažman
  • adekvatne uslove za rad i prijatno radno okruženje
  • podršku i svu potrebnu pomoć za nesmetano poslovanje

Napomene:

  • svi navedeni uslovi se dokumentuju u slučaju poziva na drugi krug intervjua
  • prijave koje ne ispunjavaju neophodne uslove NEĆE biti uzete u razmatranje
  • biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor
  • prijave slati isključivo elektronskim putem

Rok za konkurisanje: 01.07.2018.

Izvor: poslovi.infostud