Firme koje traže prodavce u Zrenjaninu (SPISAK)

Ako želite da radite u mestu koje volite, sa ljudima od kojih možete nešto novo naučiti, primati redovnu zaradu za svoj rad, biti poštovani i cenjeni od strane poslodavca, biti nešto nama vredno, PerSu marketi Vam pružaju priliku na radnom mestu:

Prodavac

Zadaci:

  • Obavlja sve poslove u vezi sa robom u prodajnom objektu (primanje, praćenje zaliha, izlaganje robe, prodaja)
  • Radi na fiskalnoj kasi, komunicira sa kupcima
  • Ističe cene, promotivne i druge materijale
  • Prati rokova važenja robe, prati prodaju
  • Vodi evidencije u skladu sa zakonom i drugim propisima u prodajnom objektu
  • Vodi računa o održavanju higijene radnog mesta, u prodajnom objektu/magacinskom prostoru, ispred i oko prodavnice

Profil kandidata:

  • SSS, III i IV stepen
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Odlične komunikativne sposobnosti
  • Iskustvo u trgovini (poželjno)
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti, timski rad, ispunjavanje ciljeva

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 15.06.2018.

Otvoren konkurs u kompaniji Mercator-S d.o.o. na poziciji: Prodavac

Kompanija Tehnomanija posluje već 19 godina u oblasti trgovine na malo električnim i elektronskim uređajima za domaćinstvo. Naša bogata ponuda, koja sadrži više od 20.000 različitih proizvoda renomiranih proizvođača, dostupna je našim potrošačima u 33 maloprodajna objekta u 16 gradova širom Srbije, kao i na našem sajtu www.tehnomanija.rs. Trudimo se da konstantno gradimo jak i uspešan tim zaposlenih, koji će zajednički učiniti da Tehnomanija, kao i do sada, bude najbolje mesto gde se kupuje tehnika.

Ukoliko i Vi želite da budete deo uspešnog tima Tehnomanije, pruža Vam se mogućnost da to i postanete na radnom mestu:

Prodavac

Odgovornosti:

  • Prijem i izlaganje robe u skladu sa internim procedurama i standardima
  • Rad sa kupcima
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Izlaganje cena i pravilno označavanje akcijskih proizvoda
  • Održavanje higijene maloprodajnog objekta

Uslovi konkursa:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji ili servisiranju električnih ili elektronskih uređaja za domaćinstvo od minimum godinu dana
  • Poznavanje rada na fiskalnoj kasi
  • Komunikativnost, usmerenost na potrebe kupca
  • Razvijene prodajne veštine

Nudimo Vam:

  • Dinamično radno okruženje
  • Pozitivnu radnu atmosferu u timu
  • Stimulativne bonus šeme
  • Obuke u cilju poboljšanja prodajnih tehnika
  • Mogućnost napretka u jednoj od najperspektivnijih kompanija u oblasti retail-a

Ukoliko želite da postanete deo kompanije Tehnomanija, konkurišite slanjem biografije do 13.06.2018.

Napomena: Prijave za različite gradove se obrađuju po prioritetu i u skladu sa potrebama posla.
Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

Kompanija DIS d.o.o. je najveći domaći trgovinski lanac koji realizuje svoje poslovne aktivnosti u domenu veleprodaje, maloprodaje i franšize. Svoje poslovanje temeljimo i unapređujemo kroz integrisani sistem upravljanja kvalitetom i bezbednošću namirnica koje nudimo kupcima u našim objektima.

Poslednjih godina beležimo intenzivan rast i razvoj. Konkurentnost na tržištu gradimo kontinuiranim unapređenjem znanja i veština zaposlenih, koji čine našu kompaniju uspešnom. Glavne odlike naših zaposlenih predstavljaju timski rad, orijentisanost na potrošača, konstantno unapređenje kvaliteta usluge i usmerenost na rezultat.

U cilju jačanja našeg tima oglašavamo potrebu za angažovanjem izvršioca na poziciji:

Prodavac

Zadaci radnog mesta:

  • Slaže i popunjava prodajne vitrine robom po klasi i izlaže cene
  • Kontroliše izložbeni prostor, po potrebi aranžira i dopunjuje prodajni asortiman
  • Vrši naplatu robe na kompjuterskim fiskalnim kasama bez obzira na način plaćanja
  • Poštuje i primenjuje definisana pravila komunikacije prema potrošačima
  • Uslužuje svakog kupca prema potrebama i u skladu sa procedurama kompanije

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema III stepen
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 1 godina

Poželjne veštine:

  • Inicijativa
  • Timski rad

Nudimo Vam sledeće mogućnosti:

  • Profesionalne izazove, dinamično radno okruženje i odgovoran posao
  • Da stičete nova znanja i razvijate sopstvene sposobnosti
  • Brz profesionalni razvoj i napredak u karijeri

Ukoliko ste zainteresovani da nastavite svoju karijeru u dinamičnom timu profesionalaca, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju (CV) sa fotografijom i motivaciono pismo do 14.06.2018. godine elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor. Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Gomex d.o.o. Zrenjanin, trgovinski lanac maloprodaje u Vojvodini i Mačvi, za rad u maloprodajnim objektima robe široke potrošnje u traži zainteresovane za radno mesto:

Prodavac – kasir

Uzimaće se u obzir samo prijave kandidata poslate elektronskim putem.

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine. U proteklih 27 godina stvoreno je prepoznatljivo ime. Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz  široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Kasir – prodavac

Opšti uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja
  • Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • Pakovanje robe potrošačima na kasi
  • Posluživanje potrošača željenom robom
  • Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se  popunjavanjem on-line formulara sa obaveznom naznakom radnog mesta – Kasir-prodavac 317.

Rok za konkurisanje: 23.06.2018.

Izvor:poslovi.infostud

1 Comment