5 firmi koje rade u Aviv parku raspisale konkurse

Golden Beauty Shop Aviv Park Zrenjanin

Golden Beauty Shop (centar kozmetike i estetike)

Potreban nam je:

Kozmetičar – manikir

Zrenjanin

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na navedenoj poziciji od 2 godine
  • Poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Rad u ekskluzivnom kombinovanom objektu Golden Beauty Shop (parfimerija i kozmetički salon)
  • Nudimo prijatnu radnu okolinu, privlačne uslove zaposlenja i perspektivnu budućnost u vrlo uspešnoj kompaniji

Rok za konkurisanje: 05.05.2018.

Potrebni su nam:

DIPLOMIRANI FARMACEUTI

mesto zaposlenja: Beograd, Aleksinac, Aranđelovac, Bajina Bašta, Bačka Topola, Ćuprija, Inđija, Kanjiža, Kikinda, Lazarevac, Nova Pazova, Stara Pazova, Obrenovac, Odžaci, Pančevo, Požarevac, Prijepolje, Raška, Senta, Smederevo, Smederevska Palanka, Srbobran, Tutin, Šid, Ub, Vrbas, Zrenjanin

Uslov za zasnivanje radnog odnosa:

  • Završen farmaceutski fakultet
  • Završen pripravnički staž
  • Položen stručni ispit

Nudimo:

  • Dobre uslove rada
  • Rad u dinamičnoj atmosferi
  • Edukacije i stručna usavršavanja

Rok za konkurisanje: 04.05.2018.

Montažer – vozač

Zrenjanin

Opis posla:

  • Vrši utovar i istovar proizvoda i odgovara za eventaualno oštećenje robe
  • Odgovoran je i stara se o tehničkoj ispravnosti vozila
  • Odgovoran je i obavezno sprovodi mere i primenjuje zakonske propise iz bezbednosti o saobraćaju
  • Vrši montažu i demontažu proizvoda za potrebe kupaca i salona
  • Planira potrebna sredstva za rad i dostavlja zahtev za nabavku
  • Vrši prevoz kupcima po nalogu na odredište
  • Kontroliše ispravnost vozila

Uslovi za prijavu:

  • Stručna sprema: SSS
  • Iskustvo u radu na poslovima montaže nameštaja
  • Vozačka dozvola B kategorije

Rok za konkurisanje: 01.05.2018.

Kompanija Planeta sport d.o.o. sa preko 60 maloprodajnih objekata multibrand sportske opreme u Srbiji predstavlja jednu od omiljenih destinacija za sve ljubitelje sportske i lifestyle obuće, odeće i aksesoara. Timski duh, posvećenost i inovativnost u radu uvek nas vode napred što stvara potrebu za raspisivanjem konkursa za poziciju:

Prodavac

Bečej, Beograd, Novi Sad, Obrenovac, Pančevo, Požarevac, Stara Pazova, Subotica, Zrenjanin, Sombor

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poznavanje rada u MS Office paketu
  • Razvijene prodajne, komunikacijske i organizacione veštine
  • Motivisana, dinamična osoba, spremna na definisanje ciljeva i ostvarenje planova prodaje

Unapred zahvaljujemo kandidatima na interesovanju za zaposlenje u našoj kompaniji. Sve prijave ostaju deo naše baze kandidata, a biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži krug selekcije.

Vašu profesionalnu biografiju sa fotografijom pošaljite do 02.05.2018.

Kompaniji URADI SAM d.o.o. (www.uradi-sam.rs) potreban:

Prodavac / Kasir

za maloprodajni objekat ZEMUN PARKU (Autoput za Novi Sad 126)
za maloprodajni objekat u ŠAPCU (Janka Veselinovića bb)
za maloprodajni objekat u ZRENJANINU (AvivPark)

Uslovi:

  • Minimum dve godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Razvijene veštine komunikacije i proaktivnost u radu
  • Poznavanje osnovnog rada na računaru

Izvor:poslovi.infostud.com